Pondělí - 18. 3. 2019, 10:00 Volná procházka Starým a Novým městem pražským - Free tour

 

Vážení návštěvníci Prahy,
nacházíte se v sekci pravidelných túr, které jsou určeny široké veřejnosti. Tuto túru jsme pro vás připravili zdarma - stačí když naše průvodce ohodnotíte tipsem - spropitným, tak jako to děláte v restauraci. BellPrague rovněž nabízí privátní procházky pro vaši uzavřenou společnost – více informací naleznete zde. Tyto pravidelné túry vám nabízejí několik výhod. S námi budete stále chodit Prahou v malé skupince, ale ceny jsou nižší, dostupné všem a ještě máte šanci potkat nové lidi, třeba to budou i vaší příští přátelé. To vše s průvodcem – ve většině případů průvodkyní, kterou práce baví a bude se vám maximálně věnovat. 
Kam povedou naše kroky?
Nabízíme příjemnou procházku, ani ne dlouhou, ani krátkou, tak akorát se něco dozvědět.
Uvidíme něco ze Starého, ale především Nového Města pražského.
O Starém Městě nutno říci, že vzniklo spíše ze spontánního osídlení a to už v 10. století, avšak jeho současná architektura pochází přirozeně z pozdější doby – renesance, baroko a především secese, která je zároveň často opakována na Novém Městě pražském.
Povídat si budeme o všem možném – historii, architektuře, současném životě, pro mimopražské nebo vaše zahraniční hosty ukážeme oblíbená místa Pražanů, kam chodí na zmrzlinu, kam nakupovat, kde se schovávají před turisty atd.
Co můžete od této túry očekávat?
S platnou registrací se setkáme v 10:00 u sochy svatého Václava na Václavském náměstí. Průvodce/průvodkyně bude mít logo BellPrague. Nejlepší dopravou je metro, stanice Muzeum, trasa A a C. Túru často provází Bára – majitelka BellPrague, případně některá z jejich kolegyň. 
Strávíte dvě příjemné hodiny beze spěchu v trojúhelníkovém půdorysu mezi Starým a Novým Městem pražským, odnesete si nové vědomosti, dobrou náladu a možná chuť objevovat město dál sami. 
Platební podmínky – jak již bylo uvedeno na začátku, túra je nabízena jako tzv. FREE, nutná je pouze rezervace na info@bellprague.cz. Vzhledem k tomu, že jsme malá společnost, objednávejte s předstihem, pokud možno nejpozději do půlnoci předešlého dne před startem túry. Kratší dobu mezi rezervaci a začátkem raději prověřte telefonicky - +420602377180. Děkujeme.
Túra je vedená v anglickém jazyce, ale po domluvě můžeme zajistit prohlídku jak v češtině, tak i v jazyce vašich přátel.

 

Těšíme se na vás.

 Galerie